Warning: Declaration of Walker_Category_RadioList::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/www/racechip.cz/blog.racechip.cz/wp-content/themes/Gears/lib/walker.php on line 3

Warning: Declaration of Walker_Category_RadioList::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/www/racechip.cz/blog.racechip.cz/wp-content/themes/Gears/lib/walker.php on line 3

Warning: Declaration of Walker_Category_RadioList::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /data/www/racechip.cz/blog.racechip.cz/wp-content/themes/Gears/lib/walker.php on line 3

Warning: Declaration of Walker_Category_RadioList::end_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /data/www/racechip.cz/blog.racechip.cz/wp-content/themes/Gears/lib/walker.php on line 3
RaceChip ResponseControl – 6 různých nastavení : RaceChip blog

RaceChip ResponseControl

RaceChip ResponseControl® je elektronické zařízení, které výrazně zkracuje reakce motoru na sešlápnutí plynového pedálu. Zařízení vyhodnocuje a mění signál z potenciometru akcelerátoru, který následně posílá do řídící jednotky motoru.

Účinek této malé krabičky je velmi přesvědčivý a už po první jízdě máte pocit jako byste seděli v mnohem silnějším autě. Vozidlo reaguje na plyn spontánněji a akceleruje mnohem rychleji, přičemž výkon vozidla se nezvyšuje.

instalace je tak snadná.

Tabulka možných nastavení

RaceChip ResponseControl RaceChip ResponseControl

Program: Eco II

V nastavení Eco II je snížena citlivost vašeho vozidla na sešlápnutí plynového pedálu.
Díky tomu dochází ke snížení spotřeby paliva ve srovnání s Eco I nastavením. Nejčastěji režim ECO II využijete při popojíždění v kolonách, kdy je vhodné držet motor ve spodním rozsahu otáček.

Program: Eco I

V nastavení Eco I je odezva plynového pedálu mírně snížena. Tím lze dosáhnout nižší spotřeby paliva a většího komfortu pro posádku – kdy nedochází k prudké akceleraci.

RaceChip ResponseControl RaceChip ResponseControl

Program: Sport I

V režimu Sport I je reakce vašeho vozidla na plynový pedál lehce optimalizována.
Tato fáze nastavení je vhodná pro vozidla, která pomalu reagují na plynový pedál s cílem urychlit reakci vozidla. Ale stále je ještě během jízdy kladen velký důraz na komfort posádky.

Program: Sport II

Režim Sport II vám dá zapomenout na pomalou reakci plynu. Tento režim se velmi dobře hodí jako základ pro úpravu vozidel, která pomalu reagují na plynový pedál. Sport II je naše doporučení pro většinu SUV.

sport-plus-stage-1 sport-plus-stage-2

Program: Sport Plus I

Nastavení Sport Plus I vede k výraznému zlepšení odezvy na sešlápnutí plynového pedálu a je ideální pro velmi sportovní jízdu.

Program: Sport Plus II

V režimu Sport Plus II reakce na sešlápnutí plynového pedálu vašeho vozu odpovídá reakcím sportovních vozů. Tato úroveň je určena pro velmi sportovní styl jízdy, nebo i pro využití na závodním okruhu.

 

Categories: RaceChip instalace

Comments are closed.